Maria


66 termínů
od 4 260 Kč

Maria

Bez stravy

Letecky, Vlastní doprava

Cosmos


168 termínů
od 4 541 Kč

Cosmos

3 druhy stravy

4 druhy dopravy

Akropolis

228 termínů
od 4 541 Kč

Akropolis

4 druhy stravy

4 druhy dopravy

Michalis

147 termínů
od 4 541 Kč

Michalis

3 druhy stravy

4 druhy dopravy

Protessilaos

96 termínů
od 4 541 Kč

Protessilaos

Snídaně, Polopenze

3 druhy dopravy

Laodamia

96 termínů
od 4 996 Kč

Laodamia

Snídaně, Polopenze

3 druhy dopravy

Kompletní nabídka Řecko Řecké ostrovy, Řecká pevnina, Řecko poznávací, Kréta

Letoviska - východní Kréta Agia Pelagia, Agios Nikolaos, Ammoudara, Analipsi, Anisaras, Elounda, Fodele, Gouves, Hersonissos, Ierapetra, Kokkini Hani, Kutsunari, Malia, Matala, Milatos, Sissi, Stalida

Letoviska - zapadní Kréta Adelianos Campos, Agia Marina, Bali, Daratsos, Georgiopoulis, Kalamaki, Kavros, Kolimbari, Maleme, Paleochora, Panormo, Plakias, Platanias, Rapaniana, Rethymno, Sfakaki, Souda, Stalos, Stavronitis, Kréta poznávací

Německé cestovní kanceláře

Řecko - německé cestovní kanceláře

Kréta - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Letovisko Sfakaki propojené s letoviskem Rethymno. Bývalá malá rybářská vesnička je kvalitně vybavené letovisko, které dnes poskytuje kvalitní služby turistům. Je plné zábavy a relaxace od rána až do večera.

Sfakaki - dovolená na ostrově Kréta

Zaujme Vás písečná pláž 12 km dlouhá. Klidné místo Sfakaki leží na okraji turistické zóny Rethymno. Doporučujeme rodinám s dětmi. Pro příjemnou změnu si vyberte některý z nabízených výletů a jeden den věnujte kultuře. Protože má ostrov velkou rozlohu, jsou nabízené výlety z každého letoviska jiné.

Sfakaki - dovolená s dětmi na ostrově Kréta

Sfakaki má pro děti připraveny dětské bazény, dětská hřiště, miniklub. Malým i velkým jsou nabízeny výlety k prozkoumání nejbližšího okolí a ostrova vůbec. Všechny památky stojí za navštívení. Jelikož je rozloha ostrova velká, jsou nabízené výlety z každého letoviska jiné.

Sfakaki - ubytování a strava na ostrově Kréta

Ubytování přímo u písečné pláže. Vybavení i služby jsou na dobré úrovni. Strava je zdravá a chutná. Kromě klasického řeckého salátu se sýrem, plněné papriky, rajčata, lilky, cukety. Ochutnáte skopové či jehněčí maso na grilu, nebo jako špíz, králičí nebo kůzlečí maso. Nakonec výborný desert s medem zapitý pálenkou raki, nebo řeckým pivem. Dobrou chuť v Sfakaki!

Sfakaki - zájezdy se slevou na ostrov Kréta

Ochotně pro Vás vyhledáme tu nejvýhodnější slevu (slevu pro stálé zákazníky, pro děti, pro seniory, first a last minut). Neváhejte a zarezervujte si svoji dovolenou v Sfakaki co nejdříve! Jsme zde pro Vás!

Sfakaki - Pláže a koupání na ostrově Kréta

Kréta nabízí mnoho různých pláží pro návštěvníky. Je zde klidný záliv Stavromenos. Pláž leží 11 km východně od města Rethymno. Na pláži jsou k dispozici slunečníky a lehátka na opalování. V blízkosti pláže je pár tradičních taveren a krétských kuchyňí. Poblíž Adele Beach 4 km na západ je možnost několika vodních sportů

Řecko - Kréta - last minute - Sfakaki
Řecko - Kréta - last minute - Sfakaki
Řecko - Kréta - last minute - Sfakaki
Řecko - Kréta - last minute - Sfakaki
Naši partneři

Chalkidiki last minute, Kos last minute, Korfu last minute, Kreta last minute

Rhodos last minute, Řecko all inclusive, Řecko last minute

Santorini last minute, Thassos last minute, Zakynthos last minute, Dovolená senior 55 plus