Maria


66 termínů
od 4 260 Kč

Maria

Bez stravy

Letecky, Vlastní doprava

Cosmos


168 termínů
od 4 541 Kč

Cosmos

3 druhy stravy

4 druhy dopravy

Akropolis

228 termínů
od 4 541 Kč

Akropolis

4 druhy stravy

4 druhy dopravy

Michalis

147 termínů
od 4 541 Kč

Michalis

3 druhy stravy

4 druhy dopravy

Protessilaos

96 termínů
od 4 541 Kč

Protessilaos

Snídaně, Polopenze

3 druhy dopravy

Laodamia

96 termínů
od 4 996 Kč

Laodamia

Snídaně, Polopenze

3 druhy dopravy

Kompletní nabídka Řecko Řecké ostrovy, Řecká pevnina, Řecko poznávací, Kréta

Letoviska - východní Kréta Agia Pelagia, Agios Nikolaos, Ammoudara, Analipsi, Anisaras, Elounda, Fodele, Gouves, Hersonissos, Ierapetra, Kokkini Hani, Kutsunari, Malia, Matala, Milatos, Sissi, Stalida

Letoviska - zapadní Kréta Adelianos Campos, Agia Marina, Bali, Daratsos, Georgiopoulis, Kalamaki, Kavros, Kolimbari, Maleme, Paleochora, Panormo, Plakias, Platanias, Rapaniana, Rethymno, Sfakaki, Souda, Stalos, Stavronitis, Kréta poznávací

Německé cestovní kanceláře

Řecko - německé cestovní kanceláře

Kréta - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Rapaniana je typický přímořská vesnička na ostrově Kréta. s obchůdky, supermarketem a restauracemi na pobřeží. Letovisko je sice menší, ale turisty je vyhledávané pro svůj klid a krásné přírodní scenérie. Za nočním žívotem se jezdí autobusem do přibližně 20 km vzdálené Chanie nebo 10 km vzdáleného Plataniasu. Zdejší pláž je písčito-oblázková s rozumným množstvím turistů.

Rapaniana - dovolená na ostrově Kréta

Letovisko Rapaniana je velmi malé, klidné místo k odpočinku. Pláže jsou vybavené veškerým plážovým servisem a jsou vhodné i pro rodiny s dětmi či osoby s pohybovými problémy. Vzhledem k velké rozloze ostrova, jsou nabídky výletů různé. Letovisko Rapaniana je výhodné místo k poznání západní části ostrova.

Rapaniana - dovolená s dětmi na ostrově Kréta

Poznejte Chanii, evropskou soutěsku Samaria, slavné pláže Falasarna, Elafonisi nebo Balos. Jeďte autobusem, nebo si půjčte automobil a poznávejte okolí a zdejší zajímavosti. Nezapomeňte na koupání a trochu sportu. To vše je vaše dovolená s dětmi.

Rapaniana - ubytování a strava na ostrově Kréta

Ubytování v hotelovém areálu s hlavní budovou, vilkami a pavilony je bezvadně vybaven nejen pro dospělé, ale i pro děti. A zdejší kuchyně? Strava je zdravá a chutná. Kromě klasického řeckého salátu se sýrem, plněné papriky,rajčata, lilky, cukety. Ochutnáte skopové či jehněčí maso na grilu, nebo jako špíz, králičí nebo kůzlečí maso. Nakonec výborný desert s medem zapitý pálenkou raki, nebo řeckým pivem. Dobrou chuť v Rapanianě!

Rapaniana - zájezdy se slevou na ostrov Kréta

Neotálejte, šetřete svůj čas a zajistěte si dovolenou v Rapanii včas. Ochotně pro Vás vyhledáme slevu, která Vám náleží. (first a last minut,slevy pro děti, pro seniory, pro stálé zákazníky). Proto jsme zde!

Rapaniana - Pláže a koupání na ostrově Kréta

Dlouhá pláž Rapaniana leží 20 km západně od Chanie a 4 km východně od Kolimbari. Je to obrovská pláž táhnoucí se od mysu Rodopos Chania. Pláž je písčitá a v mnoha místech oblázková, je to ideální volba, zvláště když není větrno. Najdete zde slunečníky a sprchy. Pláž je pojmenována po velmi blízké obci Rapaniana. V obci najdete mini trhy, restaurace, hotely a pokoje, zdravotní středisko a auta k pronájmu.

Řecko - Kréta - last minute - Rapaniana
Řecko - Kréta - last minute - Rapaniana
Řecko - Kréta - last minute - Rapaniana
Řecko - Kréta - last minute - Rapaniana
Naši partneři

Chalkidiki last minute, Kos last minute, Korfu last minute, Kreta last minute

Rhodos last minute, Řecko all inclusive, Řecko last minute

Santorini last minute, Thassos last minute, Zakynthos last minute, Dovolená senior 55 plus

>