Maria


66 termínů
od 4 260 Kč

Maria

Bez stravy

Letecky, Vlastní doprava

Cosmos


168 termínů
od 4 541 Kč

Cosmos

3 druhy stravy

4 druhy dopravy

Akropolis

228 termínů
od 4 541 Kč

Akropolis

4 druhy stravy

4 druhy dopravy

Michalis

147 termínů
od 4 541 Kč

Michalis

3 druhy stravy

4 druhy dopravy

Protessilaos

96 termínů
od 4 541 Kč

Protessilaos

Snídaně, Polopenze

3 druhy dopravy

Laodamia

96 termínů
od 4 996 Kč

Laodamia

Snídaně, Polopenze

3 druhy dopravy

Kompletní nabídka Řecko Řecké ostrovy, Řecká pevnina, Řecko poznávací, Kréta

Letoviska - východní Kréta Agia Pelagia, Agios Nikolaos, Ammoudara, Analipsi, Anisaras, Elounda, Fodele, Gouves, Hersonissos, Ierapetra, Kokkini Hani, Kutsunari, Malia, Matala, Milatos, Sissi, Stalida

Letoviska - zapadní Kréta Adelianos Campos, Agia Marina, Bali, Daratsos, Georgiopoulis, Kalamaki, Kavros, Kolimbari, Maleme, Paleochora, Panormo, Plakias, Platanias, Rapaniana, Rethymno, Sfakaki, Souda, Stalos, Stavronitis, Kréta poznávací

Německé cestovní kanceláře

Řecko - německé cestovní kanceláře

Kréta - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Nádherný písečný záliv Paleochora patří mezi nejlepší pláže na Krétě. V okrajových částech zdejší pláže Pachia Ammos je tolerován nudismus. Pro příznivce oblázkové pláže je vhodné východní pobřeží. Pláže jsou od sebe vzdáleny cca deset minut chůze napříč městečkem a mají modré vlajky EU. Pro příznivce divokých pláží je vhodné okolí za městem.

Paleochora - dovolená na ostrově Kréta

Velmi klidné letovisko. Dominantou Paleochory je hradní zřícenina benátského hradu Selino z r.1279. Široký písečný záliv patří k nejlepším plážím na Kréta. Na východ od Paleochory je zvláštní útes, který připomíná hlavu spícího krokodýla. Městečko si udrželo svůj tradiční ráz i přes turistický rozvoj posledních let.

Paleochora - dovolená s dětmi na ostrově Kréta

Pobyt na Krétě neznamená jen koupání a slunění. Je to také poznávání historických a kulturních památek ostrova. Vyberte některý z výletů. Plavba výletní lodí podél pobřeží na jiný ostrov, soutěsku Samariu atd. Nebo si pronajměte si automobil a poznejte i zdejší krásnou přírodu.Budete mít příjemnou změnu. I to je dovolená s dětmi.

Paleochora - ubytování a strava na ostrově Kréta

Ubytování ve vilkách nebo malých hotýlcích na okraji pláže, nebo v centru městečka. Zdejší strava je zdravá a chutná. Kromě klasického řeckého salátu se sýrem, plněné papriky, rajčata, lilky, cukety. Ochutnáte skopové či jehněčí maso na grilu, nebo jako špíz, králičí nebo kůzlečí maso. Nakonec výborný desert s medem zapitý pálenkou raki, nebo řeckým pivem. Dobrou chuť v Paleochoře!

Paleochora - zájezdy se slevou na ostrov Kréta

Šetřete svůj čas a peníze a zarezervujte si svoji dovolenou v Paleochoře co nejdříve. Ochotně a rádi Vám vyhledáme některou ze slev (first a last minut, dětskou slevu, slevu pro stálé zákazníky, slevu pro seniory).

Paleochora - Pláže a koupání na ostrově Kréta

Tato vynikající dlouhá pláž, se nachází v přední části původní obci stejného jména. Má zlatý písek a zrcadlově čistou vodu, lehátka a slunečníky. Často je větrno, takže je ideálním místem pro windsurfing nebo kitesurfing. Jsou zde výborné taverny a restaurace. Pěkné bary najdete v obci Paleochora, která se nachází na krásném jižním pobřeží Kréty.

Řecko - Kréta - last minute - Paleochora
Řecko - Kréta - last minute - Paleochora
Řecko - Kréta - last minute - Paleochora
Řecko - Kréta - last minute - Paleochora
Naši partneři

Chalkidiki last minute, Kos last minute, Korfu last minute, Kreta last minute

Rhodos last minute, Řecko all inclusive, Řecko last minute

Santorini last minute, Thassos last minute, Zakynthos last minute, Dovolená senior 55 plus