Maria


66 termínů
od 4 260 Kč

Maria

Bez stravy

Letecky, Vlastní doprava

Cosmos


168 termínů
od 4 541 Kč

Cosmos

3 druhy stravy

4 druhy dopravy

Akropolis

228 termínů
od 4 541 Kč

Akropolis

4 druhy stravy

4 druhy dopravy

Michalis

147 termínů
od 4 541 Kč

Michalis

3 druhy stravy

4 druhy dopravy

Protessilaos

96 termínů
od 4 541 Kč

Protessilaos

Snídaně, Polopenze

3 druhy dopravy

Laodamia

96 termínů
od 4 996 Kč

Laodamia

Snídaně, Polopenze

3 druhy dopravy

Kompletní nabídka Řecko Řecké ostrovy, Řecká pevnina, Řecko poznávací, Kréta

Letoviska - východní Kréta Agia Pelagia, Agios Nikolaos, Ammoudara, Analipsi, Anisaras, Elounda, Fodele, Gouves, Hersonissos, Ierapetra, Kokkini Hani, Kutsunari, Malia, Matala, Milatos, Sissi, Stalida

Letoviska - zapadní Kréta Adelianos Campos, Agia Marina, Bali, Daratsos, Georgiopoulis, Kalamaki, Kavros, Kolimbari, Maleme, Paleochora, Panormo, Plakias, Platanias, Rapaniana, Rethymno, Sfakaki, Souda, Stalos, Stavronitis, Kréta poznávací

Německé cestovní kanceláře

Řecko - německé cestovní kanceláře

Kréta - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Letovisko Kokkini Hani leží na přibližně 6 kilometrů dlouhéhém pásu, společně s letovisky Kato Gouves, Analipsi a Anisaras. Kokkini Hani leží v těsné blízkosti známého a velmi navštěvovaného letoviska Hersonissos.

Kokkini Hani - dovolená na ostrově Kréta

Klidnější středisko na severním pobřeží ostrova. Najdete zde nákupní možnosti, taverny, restaurace a bary. Místní pláže jsou užší, písečně-obláskové, s pozvolným vsupem do vody. Velkým lákadlem je také vodní park Star Beach Water Park. Poloha střediska umožňuje poznávání historických památek a přírodních krás ostrova, hlavně v jeho severovýchodní části a hlavního města Kréty.

Kokkini Hani - dovolená s dětmi na ostrově Kréta

Kréta je považována za místo zrození boha Dia. Severní část Kréty patří k velmi oblíbeným turistickým cílům. Relaxujte a poznávejte okolí, architektonické památky a Krétu vůbec. Nabízí se velký výber výletů. Jistě si některý vyberete. Děti zase ocení společnost rodičů a povídání si o tom, co jste společně viděli. Ani o sportovní aktivity nepřijdete.

Kokkini Hani - ubytování a strava na ostrově Kréta

Ubytování je možné buď v hlavní budově, nebo bungalovu, které jsou umístěny v krásné zahradě. V některém hotelu je televizní místnost, minimarket, dětský bazén, Wi Fi připojení a zkrátka vše k vaší úplné spokojenosti. A zdejší kuchyně? Krétská kuchyně je zdravá, z čerstvých surovin, převážně zeleniny. Např. kromě klasického řeckého salátu se sýrem, plněné papriky a rajčata, lilky, cukety. Ochutnáte skopové či jehněčí maso na grilu, nebo jako špíz, králičí nebo kůzlečí maso. Nakonec výborný desert s medem zapitý pálenkou raki, nebo řeckým pivem. Dobrou chuť!

Kokkini Hani - zájezdy se slevou na ostrov Kréta

Šetřete čas a peníze a zarezervujte si svoji dovolenou v Kokkini Hani včas. Rádi pro Vás vyhledáme některou ze slev, která se nabízí. Např. slevy pro stálé zákazníky, pro seniory, pro novomanžele, pro děti.

Kokkini Hani - Pláže a koupání na ostrově Kréta

Toto turistické středisko je populární v Heraklionu. Proslulý areál nabízí spoustu luxusních hotelů a dalších ubytování, stejně jako mnoho taveren, barů, obchodů a restaurací. Na pláži najdete lehátka a slunečníky a možnost vodních sportů. Obec se nachází 13 km východně od města Heraklion.

Řecko - Kréta - last minute - Kokkini-Hani
Řecko - Kréta - last minute - Kokkini-Hani
Řecko - Kréta - last minute - Kokkini-Hani
Řecko - Kréta - last minute - Kokkini-Hani
Naši partneři

Chalkidiki last minute, Kos last minute, Korfu last minute, Kreta last minute

Rhodos last minute, Řecko all inclusive, Řecko last minute

Santorini last minute, Thassos last minute, Zakynthos last minute, Dovolená senior 55 plus