Maria


66 termínů
od 4 260 Kč

Maria

Bez stravy

Letecky, Vlastní doprava

Cosmos


168 termínů
od 4 541 Kč

Cosmos

3 druhy stravy

4 druhy dopravy

Akropolis

228 termínů
od 4 541 Kč

Akropolis

4 druhy stravy

4 druhy dopravy

Michalis

147 termínů
od 4 541 Kč

Michalis

3 druhy stravy

4 druhy dopravy

Protessilaos

96 termínů
od 4 541 Kč

Protessilaos

Snídaně, Polopenze

3 druhy dopravy

Laodamia

96 termínů
od 4 996 Kč

Laodamia

Snídaně, Polopenze

3 druhy dopravy

Kompletní nabídka Řecko Řecké ostrovy, Řecká pevnina, Řecko poznávací, Kréta

Letoviska - východní Kréta Agia Pelagia, Agios Nikolaos, Ammoudara, Analipsi, Anisaras, Elounda, Fodele, Gouves, Hersonissos, Ierapetra, Kokkini Hani, Kutsunari, Malia, Matala, Milatos, Sissi, Stalida

Letoviska - zapadní Kréta Adelianos Campos, Agia Marina, Bali, Daratsos, Georgiopoulis, Kalamaki, Kavros, Kolimbari, Maleme, Paleochora, Panormo, Plakias, Platanias, Rapaniana, Rethymno, Sfakaki, Souda, Stalos, Stavronitis, Kréta poznávací

Německé cestovní kanceláře

Řecko - německé cestovní kanceláře

Kréta - německé cestovní kanceláře

Zajímavé stránky

hotely na pláži, dovolená s aquaparkem, nejlepší TOP hotely

Adelianos Campos bývaly malé rybářské vesničky. Dnes je Adelianos Campos dobře vybavené turistické letovisko nabízející turistům dobré zázemí pro plnohodnotnou dovolenou plnou zábavy a relaxace.

Adelianos Campos - dovolená na ostrově Kréta

Dovolená v Adelianos Campos, ležící v rovinné oblasti, to je dlouhá písčitá pláž začínající už před Rethymnem. Dříve malé rybářské vesničky, dnes velký turistický komplex velmi dobře vybavený. Pozvolný vstup do vody ocení jistě Vaše děti. Okolí Adelianos Campos poskytuje množství romantických procházek, taveren a barů pro denní i noční život. Vzhledem k veliké rozloze Kréty, je nabídka výletů v jednitlivých letoviscích různá. Adelianos Campos je ideální výchozí místo pro poznávání střední části Kréty.

Adelianos Campos - dovolená s dětmi na ostrově Kréta

Děti zde mají bazény s oddělenou dětskou částí, dětská hřiště,dětský koutek. Adelianos Campos je také bezvadné koupání s pozvolným vstupem do vody. To ale není všechno. Jistě přivítají zároveň s Vámi změnu, když vyberete nějaký výlet, které Vám budou nabídnuty. Jsou to výlety za poznáním okolí i památek. Užívejte si dovolenou s Vašimi dětmi!

Adelianos Campos - ubytování a strava na ostrově Kréta

Velmi dobře vybavené hotely s koutkem pro děti leží v upravených zahradách s palmami. Zdejší kuchyně? Kromě klasického řeckého salátu se sýrem, plněné papriky, rajčata, lilky, cukety. Ochutnáte skopové či jehněčí maso na grilu, nebo jako špíz, králičí nebo kůzlečí maso. Nakonec výborný desert s medem zapitý pálenkou raki, nebo řeckým pivem. Dobrou chuť!

Adelianos Campos - zájezdy se slevou na ostrov Kréta

Nerozmýšlejte se dlouho a zarezervujte si svoji dovolenou v Adelianos Campos co nejdříve. Vyhledáme pro Vás některou ze slev, které se nabízejí. Pro děti, seniory, studenty, pro stálé klienty, first a last minut.

Adelianos Campos - Pláže a koupání na ostrově Kréta

Platanias beach leží asi 4 km východně od města Rethymno a nabízí mnoho možností ubytování. Pláž je ovlivněna letními větry, tzv meltemia. Pláž je přístupná místními autobusy z města Rethymno. Na pláži je několik řeckých taveren s místním jídlem, nápoji a možností se pobavit.

Řecko - Kréta - last minute - Adelianos Campos
Řecko - Kréta - last minute - Adelianos Campos
Řecko - Kréta - last minute - Adelianos Campos
Řecko - Kréta - last minute - Adelianos Campos
Naši partneři

Chalkidiki last minute, Kos last minute, Korfu last minute, Kreta last minute

Rhodos last minute, Řecko all inclusive, Řecko last minute

Santorini last minute, Thassos last minute, Zakynthos last minute, Dovolená senior 55 plus